Pokazuję sprawdzone sposoby, podaję proste przepisy i pokazuję mówiąc jak co zrobić. Doradzę Ci tylko to, co jest Ci potrzebne, a odradzę zbyteczne (sprzęty, składniki), lub powiem, czym co zastąpić.


KURSY BEZPŁATNE

Odbierz bezpłatny dostęp do jednej z lekcji OBIADOWA KRÓLOWA KUCHNI. Bez odpowiedniego przechowywania jedzenie będzie się psuło. Pokażę Ci, jak je skutecznie przechowywać.

KURSY PŁATNE

Kilkanaście kroków po pokonaniu których zapanujesz nad kuchennym królestwem, a przygotowanie posiłku stanie się dla ciebie łatwe, szybkie i przyjemne. Zapisz się na listę osób oczekujących.

Maksimum z minimum - czternaście różnorodnych drugich dań z jednego rodzaju mięsa, ziemniaków i kilkunastu warzyw. Czternaście różnorodnych obiadów z kilkunastu składników.

Nie doceniamy naleśników. Niby niepozorny placek ciasta, a można w nim zamknąć tyyyyyle pyszności. Zrób ze słodkim farszem, sosami, czekoladą, a masz deser. Jeśli będzie na słono, możesz przeistoczyć go w samodzielne, pyszne i syte danie.

Domowy kurs robienia pizzy lepszej, niż we włoskiej restauracji i zdziwisz się, jakie to proste. W kilku krokach poznajesz tajniki pizzy, dowiesz się, co jest Ci niezbędne do zrobienia pizzy, a czego zakup możesz sobie darować.