KURSY

Pokazuję sprawdzone sposoby, podaję proste przepisy i pokazuję mówiąc jak co zrobić. Doradzę Ci tylko to, co jest Ci potrzebne, a odradzę zbyteczne (sprzęty, składniki), lub powiem, czym co zastąpić.

 

Przekazuję w Twoje ręce coś, co pomoże Ci pamiętać o piciu w czasie letnich upałów. Większość to przepisy, które opracowałam w swoich lokalach gastronomicznych na przestrzeni lat. Łatwe, pyszne i szybkie. W dodatku bez potrzeby użycia wyszukanych składników, czy urządzeń.

Domowy kurs robienia pizzy lepszej, niż we włoskiej restauracji. W kilku krokach poznajesz tajniki prostego ciasta, które MUSI wyjść i najlepszych dodatków. Dowiesz się, co jest Ci niezbędne do zrobienia pizzy, a czego zakup możesz sobie darować. Zdziwisz się, jakie to proste.

Kurs powstał wspólnymi siłami z Kingą Paruzel i stanowi podpowiedź dla osób, które wybierają się w podróż. Pokażemy Ci, jak przygotować się do drogi i nie być głodnym, czy spragnionym i nie stołować się na przypadkowych stacjach benzynowych, czy w przydrożnych restauracjach.