Gastrorozmowy

Kingi Paruzel - finalistki pierwszej edycji Master Chief, blogerki i fotografki kulinarnej, oraz mnie Gastrofilki - gastronoma z dwudziestoletnim stażem, nauczycielki domowego, bezstresowego i prostego gotowania.

odcinek 1

Pierwszy wspólny odcinek podcastu dwóch pozytywnie ześwirowanych miłośniczek kulinariów.
W tym odcinku dowiesz się, jak to się stało, że Kinga dostała się do programu telewizyjnego mimo, że nie jest fanką telewizji i mówienia do kamery i to, że musiała zderzyć się "ze ścianą", by zwolnić tempo i zastanowić się nad dalszą drogą. Powiemy Ci i o tym, że Śląsk to nie tylko węgiel walający się po chodnikach, ale i masa zieleni.

odcinek 2

Kurs powstał wspólnymi siłami Kingi Paruzel, oraz Moniki Gastrofilki i stanowi podpowiedź dla osób, które wybierają się w podróż. Pokażemy Ci, jak przygotować się do drogi i nie być głodnym, czy spragnionym. Podpowiemy proste i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym nie przepłacisz za przypadkowe jedzenie i picie na stacjach benzynowych, czy w przydrożnych restauracjach.
Zwrócimy Twoją uwagę na niebezpieczeństwa zatruć, które czyhają na Ciebie i Twoich bliskich.

odcinek 3

Trzeci odcinek podcastu dwóch pozytywnie ześwirowanych miłośniczek kulinariów, w którym rozmawiamy o doświadczaniu tego, co ktoś "anonimowy" w sieci spuszcza sobie z kręgosłupa. Powiemy Ci o problemach obserwatorów z majątkiem Kingi i anonimkach chowających się pod fejkowymi nazwami zamkniętych kont na instagramie. Również o zacieraniu się granic pomiędzy rzeczywistością a wirtualnym światem